BSC252N10NSFGATMA1
Numărul produsului DigiKey
BSC252N10NSFGATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
BSC252N10NSFGATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BSC252N10NSFGATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BSC252N10NSFGATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 100V 7.2A/40A TDSON
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 7,2A (Ta), 40A (Tc) 78W (Tc) Montare pe suprafață PG-TDSON-8-1
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BSC252N10NSFGATMA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
17 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1100 pF @ 50 V
Disipare putere (Max)
78W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TDSON-8-1
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
25,2mOhm la 20A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 43µA