BSC196N10NSGATMA1 | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | BSC196N10NSGATMA1 |
Descriere | MOSFET N-CH 100V 8.5A/45A TDSON |
Referință client | |
Descriere detaliată | Canal-N 100 V 8,5A (Ta), 45A (Tc) 78W (Tc) Montare pe suprafață PG-TDSON-8-1 |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | BSC196N10NSGATMA1 Modele |
Categorie | Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs 34 nC @ 10 V |
Prod. | Vgs (Max) ±20V |
Serie | Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds 2300 pF @ 50 V |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Caracteristică FET – |
Stare piesă Inactual | Disipare putere (Max) 78W (Tc) |
Tip FET | Temperatură de funcționare -55°C – 150°C (TJ) |
Tehnologie | Grad – |
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss) 100 V | Calificare – |
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C | Tip montare Montare pe suprafață |