BSC196N10NSGATMA1
Numărul produsului DigiKey
BSC196N10NSGATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
BSC196N10NSGATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BSC196N10NSGATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BSC196N10NSGATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 100V 8.5A/45A TDSON
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 8,5A (Ta), 45A (Tc) 78W (Tc) Montare pe suprafață PG-TDSON-8-1
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BSC196N10NSGATMA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
34 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
2300 pF @ 50 V
Stare piesă
Inactual
Disipare putere (Max)
78W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TDSON-8-1
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
19,6mOhm la 45A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 42µA