BSC057N08NS3GATMA1
Numărul produsului DigiKey
BSC057N08NS3GATMA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
BSC057N08NS3GATMA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BSC057N08NS3GATMA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BSC057N08NS3GATMA1
Descriere
MOSFET N-CH 80V 16A/100A TDSON
Descriere detaliată
Canal-N 80 V 16A (Ta), 100A (Tc) 2,5W (Ta), 114W (Tc) Montare pe suprafață PG-TDSON-8-5
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BSC057N08NS3GATMA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
56 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
3900 pF @ 40 V
Disipare putere (Max)
2,5W (Ta), 114W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
80 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
6V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
PG-TDSON-8-5
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
5,7mOhm la 50A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
3,5V la 73µA