BGT24LTR11N16E6327XTSA1
Numărul produsului DigiKey
BGT24LTR11N16E6327XTSA1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
BGT24LTR11N16E6327XTSA1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
BGT24LTR11N16E6327XTSA1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BGT24LTR11N16E6327XTSA1
Descriere
IC RF TXRX 16TSNP
Termen de livrare standard al producătorului
25 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI RF Numai TxRx – – 24GHz – 24,25GHz Plăcuță expusă 16-WFQFN
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BGT24LTR11N16E6327XTSA1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Sensibilitate
Prod.
Dimensiune program
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Interfețe în serie
Stare piesă
Activ
Tensiune - Alimentare
3,3V
Programabil la DigiKey
Neverificat
Curent - Recepție
45mA
Tip
Numai TxRx
Curent - Transmisie
45mA
Familie/Standard RF
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C