M50-3120445
Numărul produsului DigiKey
M50-3120445-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
M50-3120445
Descriere
CONN RCPT 8POS 0.05 GOLD SMD
Descriere detaliată
8 Poziție Soclu Conector 0,050" (1,27mm) Montare pe suprafață Auriu
Modele EDA/CAD
M50-3120445 Modele
Înălțime izolație
0,142" (3,60mm)
Ambalaj
Tub
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Finisaj contact - Știft
Auriu
Înălțimi stivuire cu conectare
5,5mm, 6,18mm
Stil
Placă la placă sau cablu
Valoare nominală curent (Amp)
1A
Pas - Conectare
Valoare nominală tensiune
Număr de rânduri
2
Aplicații
De uz universal, Medical, Telecomunicații
Spații între rânduri - Conectare
0,050" (1,27mm)