20879-040E-01
Numărul produsului DigiKey
5378-20879-040E-01TR-ND - Bandă și mosor (TR)
5378-20879-040E-01CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
5378-20879-040E-01DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
20879-040E-01
Descriere
CABLINE-UM RECEPTACLE 40P
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
40 Poziție Soclu Conector 0,016" (0,40mm) Montare pe suprafață, Unghi drept Auriu
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
20879-040E-01 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Grosime finisaj contact - Conectare
1,18µin (0,030µm)
Prod.
Culoare izolație
Negru
Serie
Înălțime izolație
0,060" (1,53mm)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Lungime contact - Știft
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Tip conector
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Tip contact
Contact manta exterioară
Finisaj contact - Știft
Auriu
Stil
Placă la cablu/fir
Înălțimi stivuire cu conectare
Număr de poziţii
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Caracteristici
Ecranat, Retenție aliaj de lipit
Pas - Conectare
Valoare nominală curent (Amp)
Variază în funcție de calibrul firului
Număr de rânduri
1
Valoare nominală tensiune
100V c.a.