20682-040E-02
Numărul produsului DigiKey
5378-20682-040E-02TR-ND - Bandă și mosor (TR)
5378-20682-040E-02CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
5378-20682-040E-02DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
20682-040E-02
Descriere
CABLINE-CA II RECEPTACLE 40P
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
40 Poziție Soclu Conector 0,016" (0,40mm) Montare pe suprafață, Unghi drept Auriu
Categorie
Grosime finisaj contact - Conectare
1,18µin (0,030µm)
Prod.
Culoare izolație
Negru
Serie
Înălțime izolație
0,032" (0,82mm)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Lungime contact - Știft
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Tip conector
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Tip contact
Soclu tip mamă
Finisaj contact - Știft
Auriu
Stil
Placă la cablu/fir
Înălțimi stivuire cu conectare
Număr de poziţii
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Caracteristici
Ecranat, Retenție aliaj de lipit
Pas - Conectare
Valoare nominală curent (Amp)
Variază în funcție de calibrul firului
Număr de rânduri
1
Valoare nominală tensiune
100V c.a.