HIF6-40D-1.27R(20)
HIF6-40D-1.27R(20)
HIF6-40D-1.27R(20)
Numărul produsului DigiKey
H126235-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HIF6-40D-1.27R(20)
Descriere
CONN RCPT 40POS IDC 28AWG GOLD
Descriere detaliată
40 Poziție dreptunghiular Soclu Conector IDC Auriu AWG 28
Modele EDA/CAD
HIF6-40D-1.27R(20) Modele
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Producător
Hirose Electric Co Ltd
Tip fixare
Serie
Terminație cablu
IDC
Ambalaj
Tavă
Tip fir
Cablu panglică
Stare piesă
Activ
Diametru fir
AWG 28
Tip conector
Soclu
Caracteristici
Alimentare, Reducere a solicitării
Tip contact
Soclu tip mamă
Finisaj contact
Auriu
Număr de poziţii
40
Grosime finisaj contact
Pas
0,050" (1,27mm)
Culoare
2
Număr produs de bază
Spații între rânduri
0,100" (2,54mm)