Imaginea pentru HIF6-100PA-1.27DS(75) nu este disponibilă
HIF6-100PA-1.27DS(75)
Numărul produsului DigiKey
HIF6-100PA-1.27DS(75)-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HIF6-100PA-1.27DS(75)
Descriere
CONN HEADER R/A 100P 1.27MM
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns, Unghi drept 100 position 0,050" (1,27mm)
Categorie
Lungime de contact generală
Prod.
Înălțime izolație
0,335" (8,51mm)
Serie
Formă contact
Pătrat
Ambalaj
Tavă
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Stare piesă
Ultima ocazie de cumpărare
Grosime finisaj contact - Conectare
30,0µin (0,76µm)
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Alamă
Pas - Conectare
Material izolație
Polibutilen tereftalat (PBT)
Număr de poziţii
Caracteristici
Slot îmbinare cu pene, Flanșă de montare
Număr de rânduri
2
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Negru
Înveliș
Cu manta – Perete 4
Valoare nominală curent (Amp)
0,5A
Tip montare
Valoare nominală tensiune
300V
Terminație
Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
Tip fixare
Dispozitiv de blocare cu zăvor/cârlige de ejectare
Grosime finisaj contact - Știft
Lungime contact - Conectare
0,217" (5,50mm)