HIF6-100D-1.27R(20)
Numărul produsului DigiKey
H125245-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
HIF6-100D-1.27R(20)
Descriere
CONN RCPT 100POS IDC 28AWG GOLD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 Poziție dreptunghiular Soclu Conector IDC Auriu AWG 28
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
HIF6-100D-1.27R(20) Modele
Tip montare
Suspendat liber (în linie)
Producător
Hirose Electric Co Ltd
Tip fixare
Serie
Terminație cablu
IDC
Ambalaj
Tavă
Tip fir
Cablu panglică
Stare piesă
Activ
Diametru fir
AWG 28
Tip conector
Soclu
Caracteristici
Alimentare, Reducere a solicitării
Tip contact
Soclu tip mamă
Finisaj contact
Auriu
Număr de poziţii
100
Grosime finisaj contact
Pas
0,050" (1,27mm)
Culoare
Negru
Număr de rânduri
2
Număr produs de bază
Spații între rânduri
0,100" (2,54mm)