FX30B-5S-3.81DSA
Numărul produsului DigiKey
H122220-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FX30B-5S-3.81DSA
Descriere
CONN RCPT 5POS 0.15 GOLD PCB
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
5 Poziție Soclu Conector 0,150" (3,81mm) Orificiu străpuns Auriu
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FX30B-5S-3.81DSA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Culoare izolație
Negru
Prod.
Înălțime izolație
0,630" (16,00mm)
Serie
Lungime contact - Știft
0,130" (3,30mm)
Ambalaj
Tavă
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Stare piesă
Activ
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Cositor
Tip contact
Soclu lamă tip mamă
Înălțimi stivuire cu conectare
20mm, 25mm, 30mm
Stil
Placă la placă
Protecție la infiltrare
Număr de poziţii
Caracteristici
Ghidaj pentru placă, Blocare placă
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală curent (Amp)
13A
Pas - Conectare
Valoare nominală tensiune
250V