FX30B-5P-3.81DS
Numărul produsului DigiKey
H122216-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FX30B-5P-3.81DS
Descriere
CONN HEADER R/A 5POS 3.81MM
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Orificiu străpuns, Unghi drept 5 position 0,150" (3,81mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FX30B-5P-3.81DS Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime de contact generală
Prod.
Înălțime izolație
0,433" (11,00mm)
Serie
Formă contact
Dreptunghiular
Ambalaj
Tavă
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
3,90µin (0,099µm)
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Cositor
Tip contact
Lamă de tip tată
Material contact
Aliaj de cupru
Pas - Conectare
Material izolație
Poliamidă (PA), Nailon
Număr de poziţii
Caracteristici
Ghidaj pentru placă, Blocare placă
Număr de rânduri
1
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Negru
Înveliș
Cu manta – Perete 2
Valoare nominală curent (Amp)
13A
Tip montare
Valoare nominală tensiune
250V
Terminație
Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
Tip fixare
Apăsare-tragere
Grosime finisaj contact - Știft
39,4µin (1,00µm)
Lungime contact - Conectare
Aplicații
Lungime contact - Știft
0,130" (3,30mm)