FH34SRJ-32S-0.5SH(50)
Numărul produsului DigiKey
26-FH34SRJ-32S-0.5SH(50)TR-ND - Bandă și mosor (TR)
26-FH34SRJ-32S-0.5SH(50)CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
26-FH34SRJ-32S-0.5SH(50)DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FH34SRJ-32S-0.5SH(50)
Descriere
CONN FFC FPC 32POS 0.5MM R/A
Descriere detaliată
32 Poziție FFC, FPC Conector Contacte, Partea superioară și partea inferioară 0,020" (0,50mm) Montare pe suprafață, Unghi drept
Modele EDA/CAD
FH34SRJ-32S-0.5SH(50) Modele
Caracteristici
Retenție aliaj de lipit, Forță de inserție zero (ZIF)
Valoare nominală tensiune
50V
Temperatură de funcționare
-55°C – 85°C
Număr de poziţii
32
Valoare nominală curent (Amp)
0,5A
Pas
0,020" (0,50mm)
Grosime finisaj contact
2,00µin (0,051µm)
Grosime FFC, FCB
0,30mm
Înălțime deasupra plăcii
0,039" (1,00mm)