FH1220003Z
Numărul produsului DigiKey
FH1220003ZTR-ND - Bandă și mosor (TR)
FH1220003ZCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
FH1220003ZDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FH1220003Z
Descriere
CRYSTAL 12.2880MHZ 18PF SMD
Descriere detaliată
12.288 MHz ±20ppm Cristal 18pF 150 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
150 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
-20°C – 70°C
Digi-Reel®
Valori nominale
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
12.288 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (2,5x2)
Stabilitate frecvență
±20ppm
Mărime/Dimensiune
0,098" L x 0,079" l (2,50mm x 2,00mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,024" (0,60mm)
Capacitanță sarcină
18pF