FH34SRJ-20S-0.5SH(99)
Numărul produsului DigiKey
H124723TR-ND - Bandă și mosor (TR)
H124723CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
H124723DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FH34SRJ-20S-0.5SH(99)
Descriere
CONN FFC FPC 20POS 0.5MM R/A
Descriere detaliată
20 Poziție FFC, FPC Conector Contacte, Partea superioară și partea inferioară 0,020" (0,50mm) Montare pe suprafață, Unghi drept
Modele EDA/CAD
FH34SRJ-20S-0.5SH(99) Modele
Valoare nominală tensiune
50V
Temperatură de funcționare
-55°C – 105°C
Număr de poziţii
20
Valoare nominală curent (Amp)
0,5A
Pas
0,020" (0,50mm)
Grosime FFC, FCB
0,30mm
Înălțime deasupra plăcii
0,039" (1,00mm)