FH12-22S-0.5SH(55) | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | FH12-22S-0.5SH(55) |
Descriere | CONN FFC BOTTOM 22POS 0.5MM R/A |
Termen de livrare standard al producătorului | 12 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 22 Poziție FFC, FPC Conector Contacte, Inferior 0,020" (0,50mm) Montare pe suprafață, Unghi drept |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | FH12-22S-0.5SH(55) Modele |
Categorie | Material contact Fosfor bronz |
Producător Hirose Electric Co Ltd | Finisaj contact Auriu |
Serie | Material carcasă Poliamidă (PA), Nailon |
Stare piesă Activ | Caracteristici Forță de inserție zero (ZIF) |
Tip plat flexibil FFC, FPC | Valoare nominală tensiune 50V |
Tip montare Montare pe suprafață, Unghi drept | Temperatură de funcționare -40°C – 85°C |
Tip Conector/contact Contacte, Inferior | Valoare nominală inflamabilitate material V-0 UL94 |
Număr de poziţii 22 | Valoare nominală curent (Amp) 0,5A |
Pas 0,020" (0,50mm) | Grosime finisaj contact – |
Terminație Aliaj de lipit | Culoare carcasă Bej |
Grosime FFC, FCB 0,30mm | Culoare dispozitiv de acționare Maro |
Înălțime deasupra plăcii 0,079" (2,00mm) | Cicluri de conectare 20 |