FFC2B35-22-G
Numărul produsului DigiKey
2073-FFC2B35-22-GTR-ND - Bandă și mosor (TR)
2073-FFC2B35-22-GCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
2073-FFC2B35-22-GDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FFC2B35-22-G
Descriere
CONN FFC BOTTOM 22POS 0.5MM R/A
Descriere detaliată
22 Poziție FFC, FPC Conector Contacte, Inferior 0,020" (0,50mm) Montare pe suprafață, Unghi drept
Modele EDA/CAD
FFC2B35-22-G Modele
Tip capăt cablu
Drept, Cu formă conică
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valoare nominală tensiune
50V
Tip Conector/contact
Contacte, Inferior
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Număr de poziţii
22
Pas
0,020" (0,50mm)
Valoare nominală curent (Amp)
0,4A
Grosime FFC, FCB
0,30mm
Înălțime deasupra plăcii
0,079" (2,00mm)