DF40C-100DP-0.4V(51)
DF40C-100DP-0.4V(51)
DF40C-100DP-0.4V(51)
Numărul produsului DigiKey
H11614TR-ND - Bandă și mosor (TR)
H11614CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
H11614DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DF40C-100DP-0.4V(51)
Descriere
CONN PLUG 100POS SMD GOLD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
100 Poziție conector Mufă, Contacte manta exterioară Montare pe suprafață Auriu
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
DF40C-100DP-0.4V(51) Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Număr de rânduri
2
Producător
Hirose Electric Co Ltd
Tip montare
Montare pe suprafață
Serie
Caracteristici
Retenție aliaj de lipit
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Finisaj contact
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact
2,00µin (0,051µm)
Tip conector
Mufă, Contacte manta exterioară
Înălțimi stivuire cu conectare
1,5mm, 2mm, 2,5mm, 3mm, 3,5mm, 4mm
Număr de poziţii
100
Înălțime deasupra plăcii
0,045" (1,14mm)
Pas
0,016" (0,40mm)