DF40C-50DP-0.4V(51)
DF40C-50DP-0.4V(51)
DF40C-50DP-0.4V(51)
Numărul produsului DigiKey
H11626TR-ND - Bandă și mosor (TR)
H11626CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
H11626DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DF40C-50DP-0.4V(51)
Descriere
CONN PLUG 50POS SMD GOLD
Descriere detaliată
50 Poziție conector Mufă, Contacte manta exterioară Montare pe suprafață Auriu
Modele EDA/CAD
DF40C-50DP-0.4V(51) Modele
Caracteristici
Retenție aliaj de lipit
Grosime finisaj contact
2,00µin (0,051µm)
Tip conector
Mufă, Contacte manta exterioară
Înălțimi stivuire cu conectare
1,5mm, 2mm, 2,5mm, 3mm, 3,5mm, 4mm
Număr de poziţii
50
Înălțime deasupra plăcii
0,045" (1,14mm)
Pas
0,016" (0,40mm)