DF36-15S-0.4V(51)
Numărul produsului DigiKey
26-DF36-15S-0.4V(51)TR-ND - Bandă și mosor (TR)
26-DF36-15S-0.4V(51)CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
26-DF36-15S-0.4V(51)DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DF36-15S-0.4V(51)
Descriere
CONN RCPT 15POS 0.016 GOLD SMD
Descriere detaliată
15 Poziție Soclu Conector 0,016" (0,40mm) Montare pe suprafață Auriu
Modele EDA/CAD
DF36-15S-0.4V(51) Modele
Categorie
Culoare izolație
Negru
Prod.
Înălțime izolație
0,059" (1,50mm)
Serie
Lungime contact - Știft
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-35°C – 85°C
Stare piesă
Activ
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Auriu
Tip contact
Contact bandă centrală
Înălțimi stivuire cu conectare
Stil
Placă la cablu/fir
Protecție la infiltrare
Număr de poziţii
Caracteristici
Retenție aliaj de lipit
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală curent (Amp)
Variază în funcție de calibrul firului
Pas - Conectare
Valoare nominală tensiune
30V c.a.