DF13A-2P-1.25H(51)
Numărul produsului DigiKey
26-DF13A-2P-1.25H(51)TR-ND - Bandă și mosor (TR)
26-DF13A-2P-1.25H(51)CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
26-DF13A-2P-1.25H(51)DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
DF13A-2P-1.25H(51)
Descriere
CONN HEADER SMD R/A 2POS 1.25MM
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Montare pe suprafață, Unghi drept 2 position 0,049" (1,25mm)
Modele EDA/CAD
DF13A-2P-1.25H(51) Modele
Categorie
Lungime de contact generală
Prod.
Înălțime izolație
0,142" (3,60mm)
Serie
Formă contact
Pătrat
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
8,00µin (0,203µm)
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Alamă
Pas - Conectare
Caracteristici
Retenție aliaj de lipit
Număr de rânduri
1
Temperatură de funcționare
-35°C – 85°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Bej
Înveliș
Cu manta – Perete 4
Valoare nominală curent (Amp)
1A
Tip montare
Valoare nominală tensiune
150V