CX60-24S1-UNIT
Numărul produsului DigiKey
26-CX60-24S1-UNIT-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
CX60-24S1-UNIT
Descriere
PLUG, INSIDE UNIT, 24 POS, FEMAL
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Categorie
Caracteristici
Producător
Hirose Electric Co Ltd
Protecție la infiltrare
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Ambalaj
Tavă
Număr de porturi
1
Stare piesă
Activ
Valoare nominală curent (Amp)
0,25A, 1,25A
Tip conector
USB-C (USB TYPE-C)
Tensiune - Nominală
48V c.a./c.c.