AU1FR-24P(805)
Numărul produsului DigiKey
26-AU1FR-24P(805)TR-ND - Bandă și mosor (TR)
26-AU1FR-24P(805)CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
26-AU1FR-24P(805)DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
AU1FR-24P(805)
Descriere
RECEPTACLE, 24 POS., MALE, RIGHT
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
USB-C (USB TYPE-C) – Mufă Conector 24 Poziție Orificiu străpuns, Unghi drept
Categorie
Caracteristici
Producător
Hirose Electric Co Ltd
Protecție la infiltrare
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 105°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Număr de porturi
1
Stare piesă
Activ
Valoare nominală curent (Amp)
5A
Tip conector
USB-C (USB TYPE-C)
Tensiune - Nominală
20V c.a./c.c.