BM29B0.6-4DS/2-0.35V(51)
Numărul produsului DigiKey
26-BM29B0.6-4DS/2-0.35V(51)TR-ND - Bandă și mosor (TR)
26-BM29B0.6-4DS/2-0.35V(51)CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
26-BM29B0.6-4DS/2-0.35V(51)DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BM29B0.6-4DS/2-0.35V(51)
Descriere
6 (4 + 2 POWER) POSITION CONNECT
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
4 (2 + alimentare 2) Poziție conector Soclu, Contacte bandă centrală Montare pe suprafață Auriu
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BM29B0.6-4DS/2-0.35V(51) Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Număr de rânduri
2
Producător
Hirose Electric Co Ltd
Tip montare
Montare pe suprafață
Serie
Caracteristici
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Finisaj contact
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact
1,97µin (0,050µm)
Tip conector
Soclu, Contacte bandă centrală
Înălțimi stivuire cu conectare
0,6mm
Număr de poziţii
4 (2 + alimentare 2)
Înălțime deasupra plăcii
0,024" (0,61mm)
Pas
0,014" (0,35mm)