BM29B-4DP/2-0.35V(51)
Numărul produsului DigiKey
26-BM29B-4DP/2-0.35V(51)TR-ND - Bandă și mosor (TR)
26-BM29B-4DP/2-0.35V(51)CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
26-BM29B-4DP/2-0.35V(51)DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BM29B-4DP/2-0.35V(51)
Descriere
CONN HDR 6POS SMD GOLD
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
BM29B-4DP/2-0.35V(51) Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Grosime finisaj contact
1,97µin (0,050µm)
Tip conector
Baretă tip tată, Contacte manta exterioară
Înălțimi stivuire cu conectare
0,6mm
Număr de poziţii
6 (4 + alimentare 2)
Înălțime deasupra plăcii
0,016" (0,41mm)
Pas
0,014" (0,35mm)