BM23PF0.8-24DP-0.35V(51)
Numărul produsului DigiKey
26-BM23PF0.8-24DP-0.35V(51)TR-ND - Bandă și mosor (TR)
26-BM23PF0.8-24DP-0.35V(51)CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
26-BM23PF0.8-24DP-0.35V(51)DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BM23PF0.8-24DP-0.35V(51)
Descriere
CONN HDR 24POS SMD GOLD
Descriere detaliată
24 Poziție conector Baretă tip tată, Contacte manta exterioară Montare pe suprafață Auriu
Modele EDA/CAD
BM23PF0.8-24DP-0.35V(51) Modele
Tip conector
Baretă tip tată, Contacte manta exterioară
Înălțimi stivuire cu conectare
0,8mm
Număr de poziţii
24
Înălțime deasupra plăcii
0,025" (0,63mm)
Pas
0,014" (0,35mm)