BM23PF0.8-24DS-0.35V(895)
Numărul produsului DigiKey
H125654TR-ND - Bandă și mosor (TR)
H125654CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
H125654DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
BM23PF0.8-24DS-0.35V(895)
Descriere
CONN RCPT 24POS SMD GOLD
Descriere detaliată
24 Poziție conector Soclu, Contacte bandă centrală Montare pe suprafață Auriu
Modele EDA/CAD
BM23PF0.8-24DS-0.35V(895) Modele
Tip conector
Soclu, Contacte bandă centrală
Înălțimi stivuire cu conectare
0,8mm
Număr de poziţii
24
Înălțime deasupra plăcii
0,031" (0,80mm)
Pas
0,014" (0,35mm)