GK220S24-150W
Numărul produsului DigiKey
3986-GK220S24-150W-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GK220S24-150W
Descriere
AC/DC CONVERTER 24V 150W
Referință client
Descriere detaliată
Închis Convertoare c.a./c.c. 1 Ieșire 24V 90 – 264V c.a., 127 – 370V c.c. Intrare
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Aplicații
Aparate electrocasnice, ITE (Comercial)
Prod.
Tensiune - Izolație
3000 V
Ambalaj
Trusă
Eficiență
88%
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C
Tip
Închis
Caracteristici
OLP, OTP, OVP, SCP
Număr de ieșiri
1
Tip montare
Cu montare pe carcasă
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a., 127 – 370V c.c.
Mărime/Dimensiune
6,26" L x 3,82" l x 1,18" Î (159,0mm x 97,0mm x 30,0mm)
Tensiune - Ieșire 1
24V
Agenție de aprobare
CE
Curent - Ieșire 1
6250 mA