G125-MS15005M2P
G125-MS15005M2P
Harwin Gecko Screw-Lok Series | Digi-Key Daily
G125-MS15005M2P
Numărul produsului DigiKey
952-3679-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
G125-MS15005M2P
Descriere
CONN HEADER SMD 50POS 1.25MM
Termen de livrare standard al producătorului
9 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Baretă de conexiuni cu conector Montare pe suprafață 50 position 0,049" (1,25mm)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
G125-MS15005M2P Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Lungime de contact generală
Prod.
Înălțime izolație
0,193" (4,90mm)
Serie
Formă contact
Circular
Ambalaj
Vrac
Finisaj contact - Conectare
Auriu
Stare piesă
Activ
Grosime finisaj contact - Conectare
8,00µin (0,203µm)
Tip conector
Finisaj contact - Știft
Tip contact
Pin tip tată
Material contact
Fosfor bronz
Pas - Conectare
Material izolație
Poliamidă (PA4T), Nailon 4T, Umplut cu sticlă, Fără halogen
Număr de poziţii
Caracteristici
Flanșă pentru închidere contacte, Flanșă de montare, Gata de montare
Număr de rânduri
2
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Spații între rânduri - Conectare
Protecție la infiltrare
Număr de poziții încărcate
Toate
Valoare nominală inflamabilitate material
V-0 UL94
Stil
Culoare izolație
Verde
Înveliș
Cu manta – Perete 4
Valoare nominală curent (Amp)
2A per contact
Tip montare
Valoare nominală tensiune
450V
Terminație
Aliaj de lipit
Înălțimi stivuire cu conectare
7,35mm, 7,45mm, 7,8mm