G125-FS15005F1P
G125-FS15005F1P
Harwin Gecko Screw-Lok Series | Digi-Key Daily
G125-FS15005F1P
Numărul produsului DigiKey
952-3671-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
G125-FS15005F1P
Descriere
CONN RCPT 50POS 0.049 GOLD SMD
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
50 Poziție Soclu Conector 0,049" (1,25mm) Montare pe suprafață Auriu
Modele EDA/CAD
G125-FS15005F1P Modele
Înălțime izolație
0,207" (5,25mm)
Ambalaj
Vrac
Temperatură de funcționare
-65°C – 105°C
Caracteristici
Șuruburi de reglare, Gata de montare, Cheie de polarizare
Valoare nominală curent (Amp)
2A
2
Aplicații
Automobile, De uz universal
Spații între rânduri - Conectare
0,049" (1,25mm)