G125-FS11605L0P
G125-FS11605L0P
Harwin’s Company Overview
G125-FS11605L0P
Numărul produsului DigiKey
952-2435-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
G125-FS11605L0P
Descriere
CONN RCPT 16POS 0.049 GOLD SMD
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
16 Poziție Soclu Conector 0,049" (1,25mm) Montare pe suprafață Auriu
Modele EDA/CAD
G125-FS11605L0P Modele
Înălțime izolație
0,207" (5,25mm)
Ambalaj
Bandă
Temperatură de funcționare
-65°C – 150°C
Caracteristici
Gata de montare, Cheie de polarizare
Valoare nominală curent (Amp)
2A
2
Aplicații
Automobile, De uz universal
Spații între rânduri - Conectare
0,049" (1,25mm)