T2133BGR-20C0001U2U1930
Numărul produsului DigiKey
3147-T2133BGR-20C0001U2U1930TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3147-T2133BGR-20C0001U2U1930CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3147-T2133BGR-20C0001U2U1930DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
T2133BGR-20C0001U2U1930
Descriere
LED RGB CLEAR 4SMD
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Roșu, Verde, Albastru (RGB) 520nm roșu, 525nm verde, 465nm albastru Indicație cu leduri – discretă Roșu 2V, Verde 3,2V, Albastru 3,2V 4-SMD, Fără derivație
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
Roșu 2V, Verde 3,2V, Albastru 3,2V
Prod.
Curent - Test
Roșu 20mA, Verde 20mA, Albastru 20mA
Serie
Unghi de vizualizare
120°
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Lungime de undă - Dominantă
Culoare
Lungime de undă - Maximă
Configurație
Anod comun
Caracteristici
Culoare lentilă
Pachet/cutie
4-SMD, Fără derivație
Transparență lentilă
Transparent
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală în milicandele
Mărime/Dimensiune
2,10mm L x 2,10mm l
Stil lentilă
Rotund cu parte superioară plată
Înălțime (Max)
1,10mm
Dimensiune lentilă
1,67mm diam.