B38G3RGB-10D0003H2U1930
Numărul produsului DigiKey
3147-B38G3RGB-10D0003H2U1930TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3147-B38G3RGB-10D0003H2U1930CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3147-B38G3RGB-10D0003H2U1930DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
B38G3RGB-10D0003H2U1930
Descriere
LED RGB 0606 SMD
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Roșu, Verde, Albastru (RGB) – Indicație cu leduri – discretă Roșu 2V, Verde 3V, Albastru 3V 0606 (1616 metric)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
B38G3RGB-10D0003H2U1930 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
Roșu 2V, Verde 3V, Albastru 3V
Prod.
Curent - Test
Roșu 10mA, Verde 10mA, Albastru 10mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Unghi de vizualizare
Stare piesă
Activ
Tip montare
Culoare
Lungime de undă - Dominantă
Configurație
Anod comun
Lungime de undă - Maximă
Culoare lentilă
Caracteristici
Transparență lentilă
Pachet/cutie
0606 (1616 metric)
Valoare nominală în milicandele
Pachet dispozitiv furnizor
Stil lentilă
Dreptunghi cu parte superioară plată
Mărime/Dimensiune
1,60mm L x 1,60mm l
Dimensiune lentilă
1,60mm x 1,10mm
Înălțime (Max)
0,50mm