B1701URO-20D000114U1930
Numărul produsului DigiKey
3147-B1701URO-20D000114U1930TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3147-B1701URO-20D000114U1930CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3147-B1701URO-20D000114U1930DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
B1701URO-20D000114U1930
Descriere
LED RED DIFFUSED 0805 SMD
Descriere detaliată
Roșu 631nm Indicație cu leduri – discretă 2V 0805 (2012 metric)
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2V
Prod.
Curent - Test
20mA
Lungime de undă - Maximă
639nm
Mărime/Dimensiune
2,00mm L x 1,30mm l
Înălțime (Max)
0,90mm
Dimensiune lentilă
1,40mm x 1,30mm