B1701NB--20D000114U1930
Numărul produsului DigiKey
3147-B1701NB--20D000114U1930TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3147-B1701NB--20D000114U1930CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3147-B1701NB--20D000114U1930DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
B1701NB--20D000114U1930
Descriere
LED BLUE DIFFUSED 0805 SMD
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Albastru 470nm Indicație cu leduri – discretă 3,3V 0805 (2012 metric)
Categorie
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
3,3V
Prod.
Curent - Test
20mA
Serie
Unghi de vizualizare
130°
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Stare piesă
Activ
Lungime de undă - Dominantă
Culoare
Lungime de undă - Maximă
468nm
Configurație
Caracteristici
Culoare lentilă
Pachet/cutie
0805 (2012 metric)
Transparență lentilă
Difuzat
Pachet dispozitiv furnizor
Valoare nominală în milicandele
Mărime/Dimensiune
2,00mm L x 1,30mm l
Stil lentilă
Dreptunghi cu parte superioară plată
Înălțime (Max)
0,90mm
Dimensiune lentilă
1,40mm x 1,30mm