B1501D---20D000213U1930
Numărul produsului DigiKey
3147-B1501D---20D000213U1930TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3147-B1501D---20D000213U1930CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3147-B1501D---20D000213U1930DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
B1501D---20D000213U1930
Descriere
3.2(L) X 1.6(W) X 1.1(H)MM
Termen de livrare standard al producătorului
8 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Portocaliu 608nm Indicație cu leduri – discretă 2,1V 1206 (3216 metric)
Categorie
Curent - Test
20mA
Prod.
Unghi de vizualizare
Serie
Tip montare
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Lungime de undă - Dominantă
Stare piesă
Activ
Lungime de undă - Maximă
610nm
Culoare
Caracteristici
Configurație
Independent
Grad
Culoare lentilă
Incolor
Calificare
Transparență lentilă
Difuzat
Pachet/cutie
1206 (3216 metric)
Valoare nominală în milicandele
Pachet dispozitiv furnizor
Stil lentilă
Dreptunghi cu parte superioară plată
Mărime/Dimensiune
3,20mm L x 1,60mm l
Dimensiune lentilă
2,00mm x 1,60mm
Înălțime (Max)
1,20mm
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
2,1V