B1501NG--20D001613U1930
Numărul produsului DigiKey
3147-B1501NG--20D001613U1930TR-ND - Bandă și mosor (TR)
3147-B1501NG--20D001613U1930CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
3147-B1501NG--20D001613U1930DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
B1501NG--20D001613U1930
Descriere detaliată
Verde 527nm Indicație cu leduri – discretă 3,3V 1206 (3216 metric)
Categorie
Curent - Test
20mA
Lungime de undă - Maximă
520nm
Mărime/Dimensiune
3,20mm L x 1,60mm l
Dimensiune lentilă
2,00mm x 1,60mm
Înălțime (Max)
1,20mm
Tensiune - Directă (Vf) (tipică)
3,3V