56SDP30-01-1-AJN
Numărul produsului DigiKey
56SDP30-01-1-AJN-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
56SDP30-01-1-AJN
Descriere
SWITCH ROTARY 2-12POS 200MA 115V
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator rotativ 2 – 12 Poziție SP12T 200mA (c.a./c.c.) 115 VAC Montare panou, Orificiu străpuns
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
30 V
Producător
Grayhill Inc.
Tip dispozitiv de acționare
Plat (3,17mm diam.)
Serie
Lungime dispozitiv de acționare
9,53mm
Ambalaj
Vrac
Unghi de basculare
30°
Stare piesă
Activ
Material contact
Alamă
Număr de poziţii
2 – 12
Finisaj contact
Argintiu
Opritori indice
Reglabil
Tip montare
Montare panou, Orificiu străpuns
Număr de platforme
1
Stil terminație
Pin PC
Număr de poli per platformă
1
Caracteristici
Cu ax și panou etanșat
Circuit per platformă
SP12T
Adâncime în spatele panoului
9,58mm
Sincronizare contact
Fără scurtcircuit (BBM)
Dimensiuni decupare panou
Valoare nominală curent (Amp)
200mA (c.a./c.c.)
Număr produs de bază
Valoare nominală tensiune - C.a.
115 V