56DP30-01-2-AJN
Numărul produsului DigiKey
GH7280-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
56DP30-01-2-AJN
Descriere
SWITCH ROTARY 2-6POS 200MA 115V
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Comutator rotativ 2 – 6 Poziție DP6T 200mA (c.a./c.c.) 115 VAC Montare panou, Orificiu străpuns
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
56DP30-01-2-AJN Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Valoare nominală tensiune - C.c.
30 V
Producător
Grayhill Inc.
Tip dispozitiv de acționare
Plat (3,17mm diam.)
Serie
Lungime dispozitiv de acționare
9,53mm
Ambalaj
Vrac
Unghi de basculare
30°
Stare piesă
Activ
Material contact
Alamă
Număr de poziţii
2 – 6
Finisaj contact
Argintiu
Opritori indice
Reglabil
Tip montare
Montare panou, Orificiu străpuns
Număr de platforme
1
Stil terminație
Pin PC
Număr de poli per platformă
2
Caracteristici
Circuit per platformă
DP6T
Adâncime în spatele panoului
9,58mm
Sincronizare contact
Fără scurtcircuit (BBM)
Dimensiuni decupare panou
Valoare nominală curent (Amp)
200mA (c.a./c.c.)
Număr produs de bază
Valoare nominală tensiune - C.a.
115 V