TR9CE7080CPCIMR6BLPS
TR9CE7080CPCIMR6BLPS
TR9CE7080CPCIMR6BLPS
TR9CE7080CPCIMR6BLPS
Numărul produsului DigiKey
1939-1239-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TR9CE7080CPCIMR6BLPS
Descriere
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 85W
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12V 85 W C.a./c.c. extern Desktop (Clasa I) Adaptor Cordon (comercializat separat) Intrare
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
TR9CE7080CPCIMR6BLPS Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Consum de putere fără sarcină
150mW (max.)
Producător
GlobTek, Inc.
Polarizare
Centru pozitiv
Serie
Aplicații
Aparate electrocasnice, ITE (Comercial), Medical
Ambalaj
Vrac
Eficiență
Nivel VI
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
0°C – 50°C
Regiune utilizare
Internațional
Conector ieșire
Fișă cilindrică, 2,1mm D.I. x 5,5mm D.E. x 11,0mm
Formă
Desktop (Clasa I)
Lungime cordon
47,2" (1,20m)
Tip intrare
Cordon (comercializat separat)
Conector intrare
IEC 320-C14
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
5,88" L x 2,47" l x 1,34" Î (149,3mm x 62,8mm x 34,0mm)
Tensiune - Ieșire
12V
Agenție de aprobare
CB, CCC, CE, cETLus, EAC, ETL, LPS, PSE, RCM, S-Mark, UKRSepro, VCCI
Curent - Ieșire (Max)
7,08A
Număr standard
1310; 60335-1; 60601-1-11; 60601-1-2; 60950-1; 61347-1; 62368-1
Putere (wați)
85 W