AA90U-120B-R
Numărul produsului DigiKey
993-AA90U-120B-R-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
AA90U-120B-R
Descriere
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 90W
Termen de livrare standard al producătorului
26 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12V 90 W C.a./c.c. extern Desktop (Clasa I) Adaptor Cordon (comercializat separat) Intrare
Categorie
Polarizare
Centru pozitiv
Producător
Phihong USA
Aplicații
ITE (Comercial)
Serie
Eficiență
Nivel VI
Ambalaj
Cutie
Temperatură de funcționare
-10°C – 70°C
Stare piesă
Activ
Conector ieșire
Fișă cilindrică, 2,1mm D.I. x 5,5mm D.E. x 9,5mm
Regiune utilizare
Internațional
Lungime cordon
47" (1,20m)
Formă
Desktop (Clasa I)
Conector intrare
IEC 320-C14
Tip intrare
Cordon (comercializat separat)
Mărime/Dimensiune
5,57" L x 2,46" l x 1,30" Î (141,5mm x 62,5mm x 33,0mm)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Agenție de aprobare
CE, cUL, cULus, UKCA
Tensiune - Ieșire
12V
Număr standard
Curent - Ieșire (Max)
7,5A
Greutate
Putere (wați)
90 W
Număr produs de bază
Consum de putere fără sarcină
85mW (max.)