TTL-232RG-VREG3V3-WE
Numărul produsului DigiKey
768-1071-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TTL-232RG-VREG3V3-WE
Descriere
CABLE USB SERIAL 3.3V WIRE 250MA
Termen de livrare standard al producătorului
38 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
USB la TTL serial 3,3V Cablu 5,90' (1,80m) Fără ecranare