TTL-232RG-VREG1V8-WE
Numărul produsului DigiKey
768-1070-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
TTL-232RG-VREG1V8-WE
Descriere
CABLE USB SERIAL 1.8V WIRE 100MA
Termen de livrare standard al producătorului
38 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
USB la TTL serial 1,8V Cablu 5,90' (1,80m) Fără ecranare