FSP120-ABBU3 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Phihong USA
În stoc: 20
Fișă de date
19V 120 W C.a./c.c. extern Desktop (Clasa I) Adaptor Cordon (comercializat separat) Intrare
U3 Ultra Slim Series Adapter FSP Group
FSP120-ABBU3
Numărul produsului DigiKey
2967-FSP120-ABBU3-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FSP120-ABBU3
Descriere
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 120W
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Polarizare
Centru pozitiv
Producător
FSP Technology Inc.
Aplicații
ITE (Comercial)
Serie
Eficiență
Nivel VI, CoC nivel 2
Temperatură de funcționare
0°C – 70°C
Stare piesă
Activ
Conector ieșire
Fișă cilindrică, 2,5mm D.I. x 5,5mm D.E.
Regiune utilizare
Internațional
Lungime cordon
59" (1,50m)
Formă
Desktop (Clasa I)
Conector intrare
IEC 320-C6
Tip intrare
Cordon (comercializat separat)
Mărime/Dimensiune
3,86" L x 2,54" l x 0,89" Î (98,0mm x 64,5mm x 22,5mm)
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Agenție de aprobare
CCC, CE, cULus, FCC, GS, TUV
Tensiune - Ieșire
19V
Număr standard
60950-1; 62368-1
Curent - Ieșire (Max)
6,32A
Greutate
Putere (wați)
120 W
Număr produs de bază
Consum de putere fără sarcină
500mW