FSP120-ABAN3
Numărul produsului DigiKey
2967-FSP120-ABAN3-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FSP120-ABAN3
Descriere
AC/DC DESKTOP ADAPTER 19V 120W
Termen de livrare standard al producătorului
12 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
19V 120 W C.a./c.c. extern Desktop (Clasa I) Adaptor Cordon (comercializat separat) Intrare
Categorie
Consum de putere fără sarcină
500mW (max.)
Producător
FSP Technology Inc.
Polarizare
Centru pozitiv
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Eficiență
Nivel VI, CoC nivel 2
Temperatură de funcționare
0°C – 70°C
Regiune utilizare
Internațional
Conector ieșire
Fișă cilindrică R/A, 2,5mm D.I. x 5,5mm D.E. x 12,5mm
Formă
Desktop (Clasa I)
Lungime cordon
59" (1,50m)
Tip intrare
Cordon (comercializat separat)
Conector intrare
IEC 320-C14
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
5,96" L x 2,98" l x 1,00” Î (151,3mm x 75,6mm x 25,4mm)
Tensiune - Ieșire
19V
Agenție de aprobare
CB, CE, CCC, cULus, FCC, GS, TUV, VCCI
Curent - Ieșire (Max)
6,32A
Număr standard
60950-1; 62368-1
Putere (wați)
120 W