FSP090M-RHA nu mai este pe stoc, iar comenzile în așteptare nu sunt disponibile momentan.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
În stoc: 997
Fișă de date
Echivalente parametric
Phihong USA
În stoc: 0
Fișă de date
Echivalente parametric
TT Electronics/Power Partners Inc.
În stoc: 10
În stoc: 199
12V 90 W C.a./c.c. extern Desktop (Clasa I) Adaptor Cordon (comercializat separat) Intrare
FSP090M-RHA
Numărul produsului DigiKey
2967-FSP090M-RHA-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
FSP090M-RHA
Descriere
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 90W
Referință client
Descriere detaliată
Categorie
Consum de putere fără sarcină
210mW (max.)
Producător
FSP Technology Inc.
Polarizare
Serie
Aplicații
Medical
Eficiență
Nivel VI
Temperatură de funcționare
0°C – 40°C
Regiune utilizare
Internațional
Conector ieșire
DIN de putere, 4 pini
Formă
Desktop (Clasa I)
Lungime cordon
59" (1,50m)
Tip intrare
Cordon (comercializat separat)
Conector intrare
IEC 320-C14
Tensiune - Intrare
90 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
5,71" L x 2,77" l x 1,12" Î (145,0mm x 70,2mm x 28,4mm)
Tensiune - Ieșire
12V
Agenție de aprobare
CE, cULus, FCC, TUV, VCCI
Curent - Ieșire (Max)
7,5A
Număr standard
Putere (wați)
90 W