GST120A12-R7B
Numărul produsului DigiKey
1866-2036-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
GST120A12-R7B
Descriere
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 102W
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12V 102 W C.a./c.c. extern Desktop (Clasa I) Adaptor Cordon (comercializat separat) Intrare
Categorie
Consum de putere fără sarcină
150mW (max.)
Producător
MEAN WELL USA Inc.
Polarizare
Serie
Aplicații
ITE (Comercial)
Ambalaj
Cutie
Eficiență
Nivel VI
Stare piesă
Activ
Temperatură de funcționare
-30°C – 70°C
Regiune utilizare
Internațional
Conector ieșire
DIN de putere, 4 pini
Formă
Desktop (Clasa I)
Lungime cordon
39,4" (1,00m)
Tip intrare
Cordon (comercializat separat)
Conector intrare
IEC 320-C14
Tensiune - Intrare
85 – 264V c.a.
Mărime/Dimensiune
6,57" L x 2,64" l x 1,38" Î (167,0mm x 67,0mm x 35,0mm)
Tensiune - Ieșire
12V
Agenție de aprobare
BIS, BSMI, CB, CCC, CE, cULus, EAC, GS, KC, PSE, RCM, SIRIM
Curent - Ieșire (Max)
8,5A
Număr produs de bază
Putere (wați)
102 W