FKFSREIBM0.032768-T3
Numărul produsului DigiKey
631-FKFSREIBM0.032768-T3TR-ND - Bandă și mosor (TR)
631-FKFSREIBM0.032768-T3CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
631-FKFSREIBM0.032768-T3DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FKFSREIBM0.032768-T3
Descriere
CRYSTAL 32.7680KHZ 6PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
20 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
32.768 kHz ±20ppm Cristal 6pF 50 kOhms 4-SOJ, Pas 5,50mm
Categorie
Capacitanță sarcină
6pF
Prod.
ESR (Rezistență serie echivalentă)
50 kOhms
Serie
Mod operare
Fundamental
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Stare piesă
Activ
Valori nominale
Tip
kHz Cristal (furcă reglaj fin)
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
32.768 kHz
Pachet/cutie
Stabilitate frecvență
Mărime/Dimensiune
0,343" L x 0,146" l (8,70mm x 3,70mm)
Toleranță frecvență
±20ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,098" (2,50mm)