FC5BQCCMC12.0-T1
Numărul produsului DigiKey
631-FC5BQCCMC12.0-T1TR-ND - Bandă și mosor (TR)
631-FC5BQCCMC12.0-T1CT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
631-FC5BQCCMC12.0-T1DKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
FC5BQCCMC12.0-T1
Descriere
CRYSTAL 12.0000MHZ 20PF SMD
Termen de livrare standard al producătorului
10 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
12 MHz ±30ppm Cristal 20pF 80 Ohms 4-SMD, Fără derivație
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
FC5BQCCMC12.0-T1 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
ESR (Rezistență serie echivalentă)
80 Ohms
Prod.
Mod operare
Fundamental
Serie
Temperatură de funcționare
0°C – 70°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Valori nominale
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip
MHz Crystal
Pachet/cutie
Frecvență
12 MHz
Pachet dispozitiv furnizor
4-SMD (5x3,2)
Stabilitate frecvență
±30ppm
Mărime/Dimensiune
0,197" L x 0,126" l (5,00mm x 3,20mm)
Toleranță frecvență
±30ppm
Înălțime - Montat (Max)
0,047" (1,20mm)
Capacitanță sarcină
20pF